Podłoga-sufit

Listwy przypodłogowe i sufitowe są bardzo istotnym elementem podczas prac remontowych, budowlanych, wykończenia wnętrza naszego domu, domku letniskowego. Podłogę, parkiet, posadzkę którą wyłożymy przykładowo panelami zawsze wykańcza się odpowiednią listwą przypodłogową, w celu zamaskowania łączeń czy ubytków, podobnie jest w przypadku sufitu, czy ścian.

Listwa przypodłogowa zapobiega osiadaniu się kurzu i wilgoci w szparach, maskuje przewody elektryczne, dodaje estetyki naszej podłodze. Nasze listwy występują w różnych przekrojach oraz wysokościach, co pozwola na znalezienie odpowiedniego wzoru nawet najbardziej wymagającym klientom.

W naszej ofercie posiadamy również listwy uniwersalne, które nadają się zarówno na wykończenie podłogi, sufitu, jak również krawędzi ścian. Te elementy nazywamy listwą sufitowo-podłogową.

Produkty te są odpowiednio profilowane, frezowane, nacinane, aby nadawały się do zamaskowania nawet bardzo dużych ubytków, szpar, nierówności.

U nas znajdziecie ponad 30 wzorów o różnych wymiarach. 

Od bardzo małych, drobnych, delikatnych elementów, po duże, masywne.

Wszystko produkowane jest z drewna świerkowego, suszonego komorowo w profesjonalnych suszarniach, do wilgotności około 10-12%. Ten drobny, a zarazem bardzo istotny szczegół pozwala na wyprodukowanie listew w bardzo dobrej jakości.

Wyroby wytwarzane są w całych kawałkach, nie łączymy ich.

Efektem takiego działania jest to, że listwy są mocne, trwałe oraz co najważniejsze nie ulegają pęknięciu podczas montażu.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry