Kątowniki

Kątownik drewniany zwany także elką lub narożnikiem jest zdecydowanie najpopularniejszą listwą wykończeniową wśród wszystkich elementów potrzebnych do prac remontowych, montażowych, budowlanych.Stosuje się go przede wszystkim jako element zabezpieczający, maskujący krawędzie ścian po mocowaniu podbitki, boazerii, deski elewacyjnej,podbić dachowych lub innych inwestycji.

Zapotrzebowanie na te listwy wśród inwestorów jest bardzo różne, więc nasza firma stara się wychodzić im na przeciw produkując kątowniki w różnych rozmiarach. Elementy są gładkie z zaoblonymi kantami o grubości 5mm.

W swojej ofercie posiadamy narożniki równoramienne: od 2x2cm do 7x7cm oraz nierównoramienne typu: 3x2, 4x2, 5x3. Produkty typu elka, kątownik, narożnik wykonane są z specjalnie selekcjonowanego drewna świerkowego, suszonego komorowo w odpowiedniej temperaturze, do odpowiedniej wilgotności ( około 10-12%).

Efekt suszenie komorowego jest taki, że nasze listwy są mocne, trwałe, łatwe w montażu , a przede wszystkim nie ulegają pęknięciu podczas prac wykończeniowych. 

Możemy bez zbędnych problemów majsterkować w naszym domu, domku letniskowym, altance, szałasie, wiacie czy innych inwestycjach. 

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry