HISTORIA FIRMY Firma ,,Drewno’’ powstała 1 Września 1999r. Dwóch braci po ukończeniu szkoły w Kalwarii Zebrzydowskiej otwarło własny zakład produkcyjny wyrobów drewnianych. Na początku znajdował się on przy domu w którym mieszkali.

kiedy%C5%9B%201.JPG

Interes z biegiem lat rozwijał się, pozyskano stałych klientów, zakupiono nowe maszyny, a także środki transportu większej ilości towaru. Zapotrzebowanie na produkty było coraz większe, zaczęto myśleć o budowie nowego miejsca pracy, gdyż budynek stawał się powoli za mały.

kiedys%202.JPGkiedys%203.JPG

Poza tym, dojazd również nie należał do najłatwiejszych. Warunki górskie nie dla wszystkich bywały łatwe.. Zwłaszcza w okresie zimowym : )

ZIMA - REJESTRACJE WYMAZAC.JPG

I tak…. Wiosną 2002 roku zaczęto budowę nowego zakładu produkcyjnego.

NOWY 1.JPGNOWY 2.JPG

NOWY 3.JPGNOWY 4.JPG

Nowy budynek powstał bardzo szybko, bo już początkiem 2003 roku można było ,,działać’’ w nowym, większym zakładzie. Powstała także suszarnia komorowa oraz pomieszczenie na odpady poprodukcyjne.

W kolejnych latach zainwestowano w własny transport drzewny oraz trak taśmowy. Otwarła się przez to możliwość doboru drzewa najlepszej jakości i szybkiego przetarcia.

Przez lata firma ,,Drewno’’ zaopatrywała w elementy drewniane tylko swoich stałych klientów branży budowlanej, drzewnej. Od maja 2018 roku zaczęto promować, sprzedawać swoje produkty na popularnych serwisach internetowych ( olx, allegro), a także na własnej stronie internetowej, która ,,działa’’ od lipca 2018r.

https://drewnobalcer.pl/