LISTWA DREWNIANA PRZYPODŁOGOWA 50x15 PODŁOGOWA COKÓŁ

Produkty: DUŻA ILOŚĆ
Wysyłka: Natychmiast / Kolejny dzień roboczy
Cena: 6,50 / metr biezacy
Wysokość: 50mm                                                                                                             Grubość: 15mm
Dostępne długości: 2,4m , 2.5m  lub inne w przypadku braku na magazynie.

Dział zamówień i magazyn +48 889 018 258

6,50 zł
Brutto
Ilość

LISTWA WYKOŃCZENIOWA PODŁOGOWA, PRZYPODŁOGOWA COKÓŁ

PODANE CENY SĄ CENAMI ZA 1 METR BIEŻĄCY PRODUKTU.

Wysokość : 50mm

Grubość przy podłodze : 15mm

RODZAJ DREWNA:  Świerk Polski

PRODUKOWANE DŁUGOŚCI :

Listwy wysyłamy w długościach 240,250cm lub w przypadku braku na magazynie są to inne długości. W przypadku, gdy potrzebują Państwo konkretny rozmiar prosimy o wcześniejszy kontakt.

ZASTOSOWANIE:                                                                                                                                     

Listwa przypodłogowa, podłogowa jest to element, który służy do zamaskowania dylatacji, szpary, szczeliny, różnego rodzaju ubytków przy podłodze. Najczęściej używany właśnie jako produkt wykańczający naszą podłogę w domku letniskowego, wczasowego czy innych budynków typu altanki, wiaty. Przydatna listwa do wszelkiego rodzaju wykończeń po pracach remontowych, montażowych, budowlanych czy dekoracyjnych.


MATERIAŁ:

Listwy wykonywane z drewna świerkowego, suszonego w profesjonalnych komorach do wilgotności około 10-12%. Suszenie komorowe pozwala nam osiągnąć bardzo dobre efekty obróbki, przez co listwy są bardzo dobrej jakości.

Wszystkie elementy są gładkie, gotowe do montażu, impregnacji, malowania. Produkty wykonywane są w całości, nie łączymy elementów na długości.  Przez to listwy są mocne, trwałe, nie ulegają uszkodzeniu, wygięciu, łatwo się je montuje. Listwy swobodnie malować, impregnować.


Nasze produkty NIE ZAWIERAJĄ:
1. Pęknięć,
2. Przebarwień.

WYSYŁKA, CZAS WYSYŁKI:

- Produkty wysyłamy natychmiast, tego samego dnia lub w następny dzień roboczy.

- Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi zamówionych produktów. Staramy się pakować elementy tak, aby w jak największym stopniu niwelować koszty dostawy.

- Wszystkie listwy, kantówki, legary wysyłamy kurier DPD, odpowiednio zabezpieczając je, w celu uniknięcia potencjalnego uszkodzenia towaru.

- O kosztach wysyłki inwestor zostanie poinformowany zaraz po złożeniu zamówienia, możliwy jest też kontakt telefoniczny pod nr 889 018 258 lub mailowy: biuro@drewnobalcer.pl  w celu informacji na temat kosztów dostawy.


DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ ?


1)DREWNO SUSZONE JEST KOMOROWO. 

Co to oznacza ? Podczas suszenia w wysokiej temperaturze drewno traci właściwości które przyciągają szkodniki.  Drewno suszone do odpowiedniej wilgotności  jest trwałe i wytrzymałe. Suszenie komorowe jest odpowiednie do uzyskania najlepszych efektów w późniejszej fazie obróbczej. Drewno suszone na wolnym powietrzu nigdy nie uzyska takich efektów !         

                                                                                                    
2) JESTEŚMY POLSKIM PRODUCENTEM, NIE HANDLUJEMY ! Sprzedajemy tylko własny asortyment.

Firma Drewno Balcer jest polskim producentem wyrobów z drewna. Większość naszych produktów powstała z drewna świerkowego , pochodzącego z Polskich lasów, ponieważ jest to doskonały materiał konstrukcyjny. Mamy do zaoferowania państwu listwy wykończeniowe różnego typu ( listwy kątowe, ćwierćwałki, listwy przypodłogowe, listwy sufitowe, opaski drzwiowe, listwy płaskie i maskujące, kantówki i legary).

listwy wykończeniowe

kantówki i legary

Napisz do nas lub zadzwoń: biuro@drewnobalcer.pl  / 889 018 258

Ocenia 
2024-01-09

Orłowice

Polecam, Listwy doskonale wyglądają przy podłodze, dobrze wykonane.

Ocenia 
2023-10-04

Bytom

Listwy przypodłogowe wykonane bardzo starannie. Ślicznie komponują sie z panelami. Lakierowaliśmy je na biało, efekt super! Firma godna polecania, na prawde

Ocenia 
2023-06-14

Gierzb

Bardzo ładne listwy przypodłogowe. Masywne, Super wyglądają przy podłodze!

Ocenia 
2023-05-22

Rymanów

Polecam ! Listwy przypodłogowe bardzo ładnie wykonane, z dobrej jakości drewna. Doskonale wyglądają. Trzymają wymiar. Śliczne przy podłodze !

Ocenia 
2023-05-17

Opole

Dobry produkt ! Jak najbardziej spełnia oczekiwania. Gładki i ładnie wykonany. Świetnie prezentuje się przy podłodze !

Ocenia 
2023-05-15

Groszki

Polecam Cokół !<br /> Trzyma wymiar, bardzo ładny

Ocenia 
2023-05-11

Toruń

W 100% polecam listwy !<br /> Wykonane z dobrej jakości drewna, starannie obrobione.<br /> Na pewno domówie!

Dodaj opinię