Listwy podłogowo-sufitowe, listwy uniwersalne, gładkie

Listwa drewniana, podłogowo-sufitowa to wszechstronny element, idealny do maskowania łączeń, szczelin i wszelkich niedoskonałości w każdej części mieszkania. Jej uniwersalność sprawia, że doskonale sprawdza się przy montażu podłóg, parkietów, boazerii, podbitki, deski elewacyjnej oraz innych inwestycjach. Jedną z głównych zalet drewnianej listwy sufitowej lub przypodłogowej jest możliwość montażu w miejscach, gdzie ściany nie spotykają się ze sobą pod kątem prostym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Listwy tego typu są niezwykle przydatne w sytuacjach, gdy wykonawca popełnił błąd lub gdy ściany są krzywe lub nierówne. Tył takiej listwy jest specjalnie profilowany w celu poradzenia sobie z takimi problemami.

W naszym sklepie oferujemy listwy sufitowo-podłogowe w różnych wariantach, dostępne jako ozdobne, frezowane lub zupełnie gładkie, maskujące. Bogaty wybór wzorów i rozmiarów pozwala dostosować listwę do indywidualnych preferencji każdego inwestora.

Listwy drewniane  sufit-podłoga-ściana wykonujemy w długościach: 120cm, 200cm, 250cm.

Zalety drewnianych listew sufitowo-podłogowych

 1. Izolacja akustyczna
  Listwy te mogą pełnić funkcję izolacji akustycznej, redukując dźwięki przenoszące się między pomieszczeniami oraz hałasy z zewnątrz.
 2. Efekt naturalności
  Drewno jest materiałem naturalnym, który wprowadza do pomieszczeniu ciepło i przytulny nastrój.
 3. Odporność na działanie czasu
  Odpowiednio zabezpieczone listwy wykończeniowe, mogą być wyjątkowo trwałe i odporne na działanie czasu. Dobra jakość drewna oraz odpowiednie wykończenie sprawiają, że mogą one zachować swój wygląd i funkcjonalność przez wiele lat.
 4. Szeroki asortyment
  Bogaty wybór wzorów i wymiarów umożliwia eksperymentowanie z aranżacją wnętrza. Możesz łączyć różne wzory i rozmiary listew, tworząc unikatowe i interesujące efekty dekoracyjne.
 5. Dostosowanie do preferowanego stylu
  Duży wybór wzorów pozwala na dopasowanie do różnych stylów, od tradycyjnych po nowoczesne. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny wygląd czy nowoczesne wzory, z pewnością znajdziesz u Nas listwy, które idealnie wpasują się w Twoje oczekiwania.