Ćwierćwałek drewniany wypukły, gładki

Ćwierćwałki wypukłe z drewna to elementy wykończeniowe, które charakteryzują się wypukłą, zaokrągloną powierzchnią. Są to niewielkie listwy, które znajdują zastosowanie głównie w pracach wykończeniowych i dekoracyjnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sama nazwa ,, ćwierćwałek wypukły " odnosi się do kształtu tego elementu, który jest podobny do ćwiartki okręgu, a "wypukły" oznacza, że ma wypukłą powierzchnię.

W naszym sklepie internetowym ten rodzaj listwy wykończeniowe występują w rozmiarach
odpowiednio: 8x8mm, 10x10mm, 12x12mm, 15x15mm oraz 20x20mm.
Wszystko wykonane z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Długości handlowe: 120cm, 200cm, 250cm

Wpływ ćwierćwałków wypukłych świerkowych na wygląd w naszym domku letniskowym:

 1. Stylowy wygląd
  Ćwierćwałek wypukły świerkowy doda elegancji i charakteru do wnętrza Twojego domku letniskowego. Jego naturalny urok i wypukły profil mogą wnieść elementy tradycyjnego, wiejskiego lub rustykalnego stylu, nadając pomieszczeniom pięknego wyglądu.
 2. Delikatność
  Dzięki swojej niewielkiej wielkości, ta listwa doda ,,nutkę” delikatnego akcentu do domu ,,obitego” boazerią , deską elewacyjną. Wykończenie wnętrza ćwierćwałkiem może być właściwym wyborem dla osób poszukujących elementów, które nie zdominują pomieszczenia.
 3. Naturalne piękno
  Drewno świerkowe jest materiałem o naturalnym pochodzeniu, co nadaje każdej inwestycji wykonanej z drewna przyjemny, organiczny klimat. Galanteria drzewna podkreśla tę naturalność, dodając ciepła i harmonii.
 4. Praktyczność
  Ćwierćwałki są bardzo praktyczne ze względu na ich wszechstronne zastosowanie.
  Można nimi wykończyć praktycznie każda część naszego domu, domku letniskowego.
 5. Maskowanie
  Pomocny podczas zakrywania wszelkiego rodzaju ubytków, dziur, pęknięć lub innych dylatacji, które wynikły podczas niewłaściwego montażu podbitki, boazerii, deski elewacyjnej.