Podłogowe listwy maskujące, drewniane

Listwy podłogowe maskujące to elementy używane podczas wykończenia podłóg w danym pomieszczeniu. Pełnią funkcję maskowania różnych niedoskonałości, szczelin, dziur, fug, czy też innych niedociągnięć związanych z montażem podłogi. Są one specjalnie profilowane i frezowane, w celu możliwości ukrycia przewodów elektrycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Tego typu listwy wykończeniowe montowane są wzdłuż krawędzi podłóg, gdzie stykają się z innymi powierzchniami, takimi jak ściany, schody czy też progi drzwiowe.

Jak sama nazwa ,,listwy maskujące” wskazuje, produkty te posiadają kanały umożliwiające zakrywanie przewodów elektrycznych. Są praktycznym i dobrym rozwiązaniem dla każdego kto ceni sobie połączenie piękna z funkcjonalnością.

Dostępne długości listew przypodłogowych maskujących: 120cm, 200cm, 250cm

Są wykonywane w profilach zupełnie gładkich lub frezowanych, ozdobnych.

Dlaczego warto kupić drewniane listwy podłogowe maskujące właśnie u Nas?

 1. Estetyczne wykończenie podłogi
  Listwy podłogowe wprowadzą do pomieszczenia ciepły, niepowtarzalny nastrój. Drewno jako materiał jest po prostu niesamowite. Potrafi dostosować się do wielu różnych stylów artystycznych.
 2. Bezpieczeństwo
  Maskowanie kabli elektrycznych za pomocą drewnianych listew wykończeniowych może pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku gdy mamy w domu małe dzieci lub zwierzątka, które mogłyby próbować ,,majsterkować” w przewodach.
 3. Ochrona przewodów
  Mogą służyć jako ochrona dla instalacji elektrycznych, zapobiegając ich uszkodzeniom spowodowanym przypadkowym uderzeniem lub nadmiernym naciskiem.
 4. Dostępność - gładkie lub ozdobne
  Wybierając nasz sklep internetowy każdy klient ma możliwość doboru listew przypodłogowych, dostępnych w różnych stylach, rozmiarach i wzorach. Prostota i styl to cechy listew profilowanych gładkich. Szukając nowoczesnych rozwiązań, wybierz listwy frezowane, ozdobne.
 5. Odpowiednie magazynowanie produktów z drewna
  Wysokiej jakości listwy, typu podłogówki muszą być przechowywane w odpowiedni sposób, tak aby nie uległy uszkodzeniu. Nasza firma posiada duży magazyn, w którym dbamy o ten aspekt.