Listwy płaskie maskujące, maskownice drewniane

Listwy płaskie maskujące to wszechstronne elementy szeroko stosowane w branży budowlanej i wykończeniowej. Zastosowanie maskownicy drewnianej jest nieocenione, gdyż ta skutecznie pomaga zakryć różnego rodzaju ubytki, szczeliny, piankę montażową, pęknięcia oraz łączenia, szczególnie po zamontowaniu boazerii czy deski elewacyjnej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Te listwy wykończeniowe pełnią funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną, nadając wnętrzom niepowtarzalny charakter, poprawiając estetykę pomieszczeń. Inwestorzy wykorzystują maskownice drewniane świerkowe do tworzenia ramek do obrazów, zakrywania przestrzeni między ościeżnicą a ścianą oraz wypełniania pustej przestrzeni wokół okien.
Kształtem przypominają niewielką, zaobloną z dwóch stron deseczkę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, produkujemy opaski płaskie o różnych szerokościach, a mianowicie: 20mm, 30mm, 40mm, 50mm i grubości około 5mm.

Dostępne w długościach: 120cm, 200cm, 250cm.

Zalety i korzyści wynikające z zastosowania listew płaskich maskujących świerkowych

 1. Wszechstronne wykorzystanie
  Mają wiele zastosowań, od zakrywania ubytków i szczelin po tworzenie elementów dekoracyjnych, podkreślając piękno przestrzeni.
 2. Dopasowanie się do różnych materiałów
  Stosowane w połączeniu z różnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak drewno, kamień, metal czy tworzywa sztuczne, podkreślą piękno naszego biura czy apartamentu.
 3. Elastyczne i swobodne projektowanie
  Dostępność różnych rozmiarów i szerokości pozwala dostosować nasze plany do konkretnych wymiarów i konfiguracji pomieszczeń. Wykończenie ściany czy sufitu nie stanowi wtedy żadnego problemu.
 4. Ochronne znaczenie
  Zapobiegając osadzaniu się kurzu w szczelinach oraz chronią ściany i inne elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 5. Nieskazitelne i atrakcyjne wykończenie wnętrza
  Powierzchnie listew płaskich są gładkie, przez co łatwe do utrzymania w czystości. Sprawia to, że nie musimy martwić się o remont, który byłby wskazany w przypadku innych właściwości opasek.